30 DAY WRITING CHALLENGE: 13th day - Write about some of your impossible wishes.

26. july 2013 at 11:18 | written & posted by: jass |  30 day writing challenge
Pôvodne som chcela napísať aj "moja kniha sa stane bestsellerom", ale to nie je úplne nemožné. Nie že by som mala také ego, jednoducho pri takýchto veciach nikdy neviete. Tak som dávala fakt nemožne nemožné priania.

  1. Pozrieť sa do Panemu, Rokfortu, dištriktu 12, sídla Neohrozenosti, sídla ľudí v Hostiteľovi, Inštitútu, Narnie... Viem, toto prianie je stopercentne nemožné. Ale to bolo v zadaní. Myslím, že každý bookworm zdieľa toto prianie so mnou. Povedzte, nebolo by skvelé ísť si zaloviť s Katniss a Galeom (Hurikánom), upiecť chleby s Peetom, (toto bude úchylné) stráviť noc s Finnickom a jeho cukrom?! Nebolo by skvelé zahrať si metlobal (finfrpal) s Harrym, navštíviť Veľkú Sieň, chodbu na treťom poschodí, krčmu, kde podávajú zázvorové pivo, klubovňu Chrabromilu?! Nebolo by skvelé skúsiť si simuláciu, ísť ku jame, nechať sa potetovať, stretnúť Foura, skákať z vlaku? Nebolo by skvelé byť medzi poslednými ľuďmi v jaskyni? Nebolo by skvelé vidieť kancel, kde kedysi sedával Hodge? Nebolo by skvelé prísť ku onej slávnej skrini, ku slávnej lampe?!
  2. Pamätať si predchádzajúce a budúce životy. Dobre, to je možno trošíčku weird, ale... Nebolo by skvelé, keby sme vedeli, kde sme žili v minulom živote, s kým, ako sme zomreli, ako sme pracovali? A keby som mohla nazrieť aj do budúcich životov.. Bolo by to skvelé.
  3. Žiadne vojny, žiadne choroby, zdravé životné prostredie a láska a šťastie vo všetkých dušiach. Dobre, toto už je trošku viac weird, ale povedala som si, že sa zahrám na Miss USA. Len žartujem, predstavte si, aké by to bolo, keby sme nemali vojny, mory, kyslé dažde, spory... Svet by bol krajšie miesto a o týchto veciach by sme čítali len v knihách, v archívoch a videli vo filmoch. You might say, that I´m a dreamer. But I´m not the only one.
A čo vy? Aké sú vaše nemožné priania?
 


Comments

1 Maruška | Email | Web | 26. july 2013 at 13:34 | React

Něco ti řeknu. Všechny sny, co jsi tady psala, jsou úplně nejlepší sny na světě, a nejsou ani za mák weird! :D Jako.. Já chci poznat všechny ty postavy, jak jsi psala. Né ty herce, ale prostě JE! :)
Můj sen je, že bych se prostě stala slavnou. Ach, jak naivně to zní. Prostě chci bydlet až na vrcholku, být šťastná, nemít žádné problémy, rodinu, která by mě milovala, a tak dále. *-*
A ten poslední, ten třetí, sen je úplně dokonalý. :3

2 N. | Web | 26. july 2013 at 14:27 | React

Možná přání? To existuje, kromě toho, že když mám v obchodě chuť na rohlík, prostě si ho vezmu? :D
To první je asi můj životní sen...je to zvláštní. Všichni touží po tom, potkat nějakou úžasnou lásku, mít skvělý život, ale my bookloveři se chceme podívat do arény, kde se bojuje na život a na smrt... To nás ale stejně neodradí, chci se tam podívat!
Pečení chleba s Peetou zní fakt docela úchylně, ale...musím se přiznat: jednou jsem ve snu s Peetou chleba pekla. Bouchla jsem se hlavou do dvířek trouby. :D
To s Finnickem zní ještě šíleněji, ale...taky to za to stojí. :3
Ani mě moc neláká potkat Harryho, myslím, že bychom si vůbec nerozuměli, opravu asi nejmíň ze všech characterů.
Potkat Foura bych strašně moc chtěla, ale toho mýho, z mých představ, toho sexy, krásnýho a vtipnýho, NE THEA. :D
Institut. Postel. Jace. Zahrada. Ach, ty sny. <3

Nejdřív bych potřebovala vědět, jestli nějaké předcházející životy existují, nebo bych tomu potřebovala aspoň věřit. Ale jo, může to být zajímavé, aspoň bychom se mohli poučit z chyb, které jsme udělali v těch minulých životech, a každý další život by byl ideálnější a ideálnější. Ale kam bychom pak došli?

Války a nemoce kdyby nebyly, bylo by to strašně divný, takový nezvyk, ale bylo by to fajn. Láska a štěstí ve všech DUŠÍCH i LIDECH. :D To by bylo taky fajn.

John Lennon. <3

Krásně jsi to napsala. :3

3 Hani | bevintage.blog.cz | Web | 26. july 2013 at 20:43 | React

První, druhé. Jak moc to na mne sedí. To první také, ale některá místa bych navštívit nechtěla. Třeba Bradavice ne. :D

Já taky. :D Jsme pověrčivá, až se mi to nelíbí. :X
A ty supersupersuper. :) :D
Ty, že neumíš psát recenze. Jdi ty. Právě proto je nechci zveřejňovat - byla bych zahanbena. :D
Jakože se s? :D Nebo Jass jako anglicky? [opravdu s tou ingeligencí tak špatně nejsem, jenom jsem dlouho nebyla mezi lidmi, vážně. :D]
Taky nevím, jak jsem bez toho mohla žít. A jak jsem mohla žít bez stalkování one direction na twitteru. :D
Harry je hrozně.. aww. Hlavně jako Marcel v novém klipu, bože. Pořád je stejně roztomilý. na Liama myslím vždy, když jím salád vidličkou. A to byly doby, kdy jsem takhle jedla i polívky ve čtyř hvězdičkových restauracích. Když jsem tam se škoulou, snad si mne nikdo nepamatuje... Niall to je proncátko. Já jsme teď mimo z toho jejich nového klipu.. jak Liam praští Harryho, a Harry jako Marcel tancuje za Liamem... Ach. Trochu odbočka. :D "If someone tells you to change yourself, tell them to go fuck themselves." - tomuhle se říká citát. :) :D Já tuhle viděla nějaké video, kde říkal "I'm like Justin Bieber with a ginger hair and bigger penis" :'D To citát sice není, ale musím se smát. :D

4 Infinity | Web | 27. july 2013 at 12:30 | React

S druhým a třetím bodem naprosto souhlasím, to chci taky!
Moc bych chtěla vědět, kým jsem byla v minulém životě a kým budu v tom životě budoucím. Achjoo, tak moc bych si to přála. :D
A ten třetí bod je ta nejkrásnější představa úplně nejkrásnější ze všech, nejvíc jsem se teď zasnila. :D

5 Licorne. | Email | Web | 27. july 2013 at 15:48 | React

Nemožné priania? :D Asi by som zašla do Rokfortu, do tej krajiny z hier o život, miesta v hostiteľovi a tak isto do domu Salvatorových z upírsých denníkov.
Nešla by som do Narnie, kvôoli zime :DDD
A vedieť aký bol môj minulý život, to by bolo super ! Budúci nie, to by som sa potom posrala celý život zo strachu keby som vedela čo ma čaká a nebolo by to pekné :D

6 Victory | Web | 28. july 2013 at 21:32 | React

1.To by som veru chcela navštíviť miesta z kníh presne tak ako ich spisovateľky opisujú. Uvidieť postavy na živo nie také aké sú vo filmoch, ale také ako som si ich ja predstavovala, keď som čítala tie strhujúce príbehy. To by som brala. :D
2.Práve dnes sme sa o tom s kámoškymi bavili. Nechcem vidieť aká budem v budúcom živote. Prečo sa nenechať prekvapiť? No pozrieť sa ako som vyzerala, ako som sa správala a kde som žila v minulom živote môže byť sakra zaujimavé. Ovšem ak nejaký minulý život existoval. :D
3.To chceme asi všetci. Lenže nie všetci niečo prečo aj robíme.

Keby som mala povedať ja aké mám nesplniteľné sny je ich trilióny. Ale kým si na ne spomeniem.. echm. :D

7 Claire Drayen | Web | 29. july 2013 at 11:41 | React

Oh, jak ráda bych se podívala do Panemu, do 12. Kraje, ráda bych viděla i velkolepý Kapitol a samozřejmě bych si chtěla zkusit "zahrát" Hladové hry. Bradavice mě taky lákají, i když po tom všem, co se tam dělo, bych se nejspíš bála tam vůbec vkročit :D (Teď jsem si vzpomněla na jeden obrázek, co mě pobavil http://data.whicdn.com/images/68336849/large.png)
Narnie... tam je to krásný, určitě bych neváhala kdybych dostala nabídku tam jít. Skrýš přeživších z Hostitele musela být taky úžasná, chci naživo vidět to pole a jejich koupelnu a všechno :D Taky bych chtěla na vlastní oči vidět křivky těch hor, podle nichž se řídily Poutnice s Melanií.
S tím dalším bodem souhlasím jen napůl, chtěla bych si pamatovat minulé životy, ale budoucí bych znát nechtěla. Přála bych si taky vědět, že nás po smrti něco čeká. Zatím v to jen věřím, ale hrozně bych chtěla mít to potvrzené.
To poslední mi zní jako svět, který udělaly po svém příchodu Duše ze Země :D Neříkám, že bych taky nechtěla, něco z toho bych opravdu chtěla změnit, ale až o tak moc dokonalý svět vlastně nestojím, když si to tak uvědomuju.
Co bych si přála já? Hmm, no tak samozřejmě kromě toho navštívení míst z knih taky ty postavy z knih a úplně to nejnesplnitelnější přání, co mě momentálně napadá je zůstat nesmrtelná spolu s mými milovanými.
Jenže svět není továrna na splněná přání, abych na závěr citovala z Hvězdy nám nepřály :D

8 Džejn | Web | 18. august 2013 at 4:25 | React

Pri predstave, že by som sa cez skriňu dostala do Lampovej divočiny až mi slzička vypadla. A Rokfort by bol moje prvé a posledné miesto.
Bolo by naozaj pekné keby bol svet bez všetkého zlého. Ľudia sú zlý a tak si nezaslúžia žiť v takom utopickom svete.
Ja keby som začala premýšlať o nesplniteľných prianiach tak by som tu sedela a písala do nekonečna, pretože vždy by ma niečo napadlo čo by som si priala o čom som čítala v kníhách alebo videla vo filmoch či si to len moja fantázia sama vymyslela čo sa jednoducho nedá splniť, ale ani na to radšej nechcem myslieť lebo potom nebudem mať dobrú náladu.

Inak som nechcela, aby si ľudia mysleli, že som s opila. Samozrejme, že som pila trochu, ale už dávno sa neopíjam tie dozvuky z oslavy som myslela ako, že som neskoro išla spať a skoro som vstávala, ale keď nad tým rozmýšľam tak človeka ako prvé napadne, že som sa opila. Mala som to inak napísať. Ja len aby si si o mne nemyslela nič zlé :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.